Wygrana w II Finałowym Etapie Powiatowego Konkursu Informatycznego - Szukając Programistów

I etap Powiatowego Konkursu Informatycznego odbył się 10 stycznia 2020 r. i obejmował zagadnienia w formie testu z 20 pytań dotyczących programowania, algorytmów, systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz systemów liczbowych.

Do II etapu (finałowego) zakwalifikowało się 9 uczniów z trzech szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Edukator" z Polanicy-Zdroju, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej, a z niej nasi uczniowie: Dawid Jamrozik, Marcin Grudzień, Jakub Brzezicki, oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Szalejowie Górnym.

28 lutego 2020 r. w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości odbył się II etap finałowy Powiatowego Konkursu Informatycznego "Szukając Programistów".

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Marcin Grudzień z klasy 8 a zajął 1 miejsce, a Jakub Brzezicki z 7b zajął 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
P.s. Przepraszamy za jakość zdjęć, wkrótce pojawią się lepsze:)

Data dodania: 2020-02-29 14:24:43
Data edycji: 2020-02-29 14:33:28