UWAGA!!! Ze względu na remont drogi wejście do szkoły od strony Osiedla Szkolnego będzie nieczynne! Prosimy korzystać wejścia głównego!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3. 

 

18 kwietnia 2018 roku została zawarta z wojewodą dolnośląskim umowa dotycząca realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3.  w Szkole Podstawowej  nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej. Program dotyczy  wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości czytelniczych.  SP nr 2 otrzymała wsparcie finansowe na zakup książek do biblioteki szkolnej w wysokości 15 tysięcy zł (w tym 3 tysiące zł wkładu własnego gminy). Tak więc szkolny księgozbiór naszej placówki do 31 grudnia tego roku wzbogaci się o wiele pozycji książkowych. W ich wyborze uczestniczyli nie tylko nauczyciele, ale również uczniowie, którzy bardzo chętnie wskazywali według nich ciekawe, warte  przeczytania książki.

Obecnie trwają jeszcze zakupy nowości czytelniczych i prace polegające na przygotowaniu przez bibliotekarza już zakupionych książek do udostępnienia ich naszym uczniom. Zapraszamy do biblioteki szkolnej i życzymy wszystkim przyjemnej lektury.

 

Data dodania: 2018-10-11 08:32:39
Data edycji: 2018-10-15 09:20:08
Ilość wyświetleń: 1955

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej