UWAGA!!! Ze względu na remont drogi wejście do szkoły od strony Osiedla Szkolnego będzie nieczynne! Prosimy korzystać wejścia głównego!

Pracownia komputerowa

W naszej pracowni komputerowej posiadamy do dyspozycji uczniów 25 laptopów z najnowszą wersją windows 10, rzutnik multimedialny oraz   kolorową drukarkę.

W ramach projektu "Laboratorium Przyszłości" zakupiliśmy  12 gogli VR wraz z oprogramowaniem oraz drukarkę 3d.

Posiadamy również zestawy Arduino i  lutownicę. Do zajęć fotograficznych wykorzystujemy greenscreen oraz oświetlenie i aparat fotograficzny  Canon eos d90.

Dla najmniejszych zakupiliśmy zestawy klocków Lego Spike Essentialis oraz Lego Spike Prime, które od najmłodszych lat  uczą dzieci kodowania i w realny sposób ukazują, jak  połączyć  świat cyfrowy z rzeczywistym.

Data dodania: 2018-05-24 09:21:20
Data edycji: 2024-01-10 13:10:08