UWAGA!!! Ze względu na remont drogi wejście do szkoły od strony Osiedla Szkolnego będzie nieczynne! Prosimy korzystać wejścia głównego!

Współzawodnictwo szkół powiatu kłodzkiego.

18 czerwca w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyła się uroczystość podsumowująca współzawodnictwa sportowe szkół powiatu kłodzkiego w roku szkolnym 2023/2024 ⛹️‍♀️?‍♂️ Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła w powiecie kłodzkim zajęła III miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci kl. 4-6 oraz III miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży kl. 7 -8 ???
Podczas uroczystości nagrody najlepszym szkołom wręczała Wicemarszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej pani Monika Wielichowska wraz z Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Kłodzkiego panem Michałem Cisakowskim.
Gratulujemy uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych, oraz nauczycielom wychowania fizycznego: pani Ewelinie Wer, panu Tomaszowi Grucce i pani Nadii Grychtoł
Data dodania: 2024-06-19 11:24:24
Data edycji: 2024-06-19 11:24:54