The Master of Words

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu języka angielskiego „The Master of Words”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów językiem angielskim, a w szczególności nauką słownictwa. Zasady konkursu są proste: uczniowie otrzymają cztery listy słówek, po jednej na każdy miesiąc (listopad, grudzień, styczeń i luty), z w/w słówek napiszą testy, po jednym w każdym miesiącu. Słownictwo będzie dostosowane poziomem do wieku uczniów. W marcu odbędzie się ostatni etap konkursu tj. test ze wszystkich czterech list. Uczeń, który uzyska najwyższą liczbę punktów w całej szkole, na przełomie tych pięciu miesięcy, uzyska tytuł „The Master of Words”.  Uczniowie, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów w swojej grupie wiekowej uzyskają tytuł wicemistrza.

Zachęcamy do udziału w konkursie!!!

Agnieszka Dercz i Irena Łukaszewska

Zapraszam na zajęcia Koła języka angielskiego dla klas IV w środę na 6-tej lekcji w Sali nr 8. – Agnieszka Dercz

Data dodania: 2018-10-14 16:52:44
Data edycji: 2018-10-14 16:53:06