Powiatowe zawody w koszykówkę rozstrzygnięte:)

Powiatowe zawody w koszykówkę  rozstrzygnięte:)

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż w dniach 6-7.11.2018r. na odbywających się w Kłodzku Mistrzostwach powiatu kłodzkiego w koszykówce nasze reprezentacje rocznika 2004-2005 zajęły w kat. dziewcząt i chłopców odpowiednio III i IV miejsce. Dziewczęta rozegrały dwa mecze ulegając w pierwszym starciu zwyciężczynią turnieju drużynie z Kłodzka (59 : 9) oraz w meczu o III msc. wyraźnie zwyciężając z drużyną z Nowej Rudy (16 : 4). Zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pozostawione na parkiecie serce do gry oraz życzymy dalszych sukcesów na szczeblach powiatowych, jak również zawodach wyższej rangi.

Zarazem gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach i życzymy szczęścia drużynom reprezentującym powiat kłodzki na zawodach o Mistrzostwo okręgu wałbrzyskiego w koszykówce.

Oto składy naszych reprezentacji:

Dziewczyny - Calów Amelia, Ćwik Wiktoria, Gwizdak Roksana, Jarząbek Weronika, Kruk Nicolla, Kruk Wiktoria, Prasał Małgorzata, Rutkowska Oliwia, Scelina Maja, Wadowska Emilia, Wenc Łucja, Zalewska Izabela)

Chłopcy – Kuros Robert, Łaptuch Tomasz, Mulski Jakub, Mulski Marcel, Pachowicz Alan, Sulikowski Łukasz, Szczepański Maciej, Truszczyński Paweł, Idzi Filip, Zaborowski Przemek, Skowroński Łukasz, Adrian Bronowicki

Szczegółowe informacje i zdjęcia dotyczące turniejów PSZS w Kłodzku znajdziecie Państwo na stronie www.pszs.klodzko.pl.

Data dodania: 2018-11-08 12:17:54
Data edycji: 2018-11-08 12:20:35