Noc w szkole -gry, zabawy, oglądanie filmu i pizza.

W nocnym wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy 5a i 5b. Impreza rozpoczęła się w piątek 2 grudnia o godz. 18.00 i zakończyła w sobotę  o 9.00 rano. Uczniowie mieli dobry humor i świetnie się bawili. Nie marudzili, nie narzekali,  byli zgrani i wyjątkowi !

W klasach spędziliśmy czas na grach planszowych (karty DOBBLE, UNO, szachy, warcaby,...). Kiedy lekkie zmęczenie dało się we znaki zjedliśmy smaczną kolację - była to pizza. Po kolacji klasa 5a oglądała film pt." W pustyni i w puszczy", a klasa 5b w klasie nr 18 oglądała film pt." Chłopcy z Placu Broni".

Po wieczornej toalecie nastąpiła cisza nocna, ale uczestnicy nocowania długo jeszcze wymieniali się wrażeniami z tego wyjątkowego wieczoru. Rankiem, po pobudce, porządkowali sale lekcyjne i czekali na odbiór przez rodziców.

Noc spędzona w szkole pokazała, że to nie tylko budynek w którym odbywają się lekcje, ale także miejsce, gdzie można świetnie się bawić, miło spędzać czas i integrować się z uczniami innej klasy.

Data dodania: 2023-03-15 21:32:31
Data edycji: 2023-03-15 22:03:47