Noc w Szkole :)

Noc w szkole

Noc z piątku na sobotę klasa 7b spędziła w ... szkole pod opieką wychowawczyni i swojej polonistki. Wspólnie czytaliśmy (z podziałem na role) "Zemstę" Aleksandra Fredro. Następnie oglądaliśmy fragmenty adaptacji teatralnej z 2002r roku tej lektury szkolnej w reżyserii Andrzeja Wajdy. Potem była kolacja, czyli pizza zamówiona w okolicznej pizzerii. Około 22-ej wybraliśmy się do biblioteki, żeby zapoznać się z nowościami zakupionymi w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Każdy coś znalazł dla siebie ciekawego. Przed spaniem były jeszcze różne gry i zabawy oraz długie, nocne rozmowy..

Ta noc dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń. Aż szkoda było na sen wspólnie spędzanego czasu.  Szkoła nocą jest ...inna,  dziwna i niesamowita.

Data dodania: 2018-10-30 10:27:06
Data edycji: 2018-10-30 10:29:24