Nasze sukcesy w latach 2017-2018:)

W roku szkolnym 2017/18 uczniowie SP nr 2  startowali w wielu turniejach oraz zawodach i zdobyli III miejsce   w powiecie we współzawodnictwie sportowym. Pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego –  Tomasza Grucki i Łukasza Czapnika osiągali bardzo dobre wyniki na poziomie gminy, powiatu, województwa. Oto ich największe osiągnięcia:

Lp.

Rodzaj zawodów sportowych

Data zawodów

Zasięg

Laureaci, miejsca

Opiekun

1

Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół powiatu kłodzkiego w Bystrzycy Kłodzkiej

26.09.2017

POWIAT

III miejsce chłopcy (Jaworski Rafał, Sulikowski Łukasz, Frątczak Igor, Chrustek Wojciech, Pusz Marcin, Hill Krystian, Szewczun Maksymilian, Mulski Marcel, Zaleski Dawid, Mróz Wojciech, Kata Miłosz)

III miejsce dziewczęta (Rutkowska Oliwia, Pawlik Hanna, Scelina Maja, Kruk Nicoll, Piasecka Karolina, Janica Oliwia, Wadowska Emilia, Olmas Natalia, Sałodowczuk Weronika, Karoń Emilia)

T. Grucka.

Ł.Czapnik

2

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej chłopców

III miejsce

(Marcin Pusz, Miłosz Kata, Paweł Truszczyński, Filip Skowroński, Szewczun Maksymilian, Sulikowski Łukasz, Jaworski Rafał Chrustek Wojciech, Zaleski Dawid)

3

Mistrzostwa Powiatu  w Minikoszykówce Szkół Podstawowych w ramach DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI kat. dziewczęta            w Bystrzycy Kłodzkiej

19.12.2017

I miejsce

( Maja Scelina, Weronika Kruk, Niccola Kruk, Oliwia Rutkowska, Weronika Jarząbek, Martyna Koczela, Natalia Olmas, Hanna Pawlik, Marcelina Michna, Weronika Sołodowczuk)

Ł Czapnik

4

Finały Strefy Wałbrzyskiej w Minikoszykówce szkół podstawowych w ramach DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI

kat. dziewczęta

w Bielawie

31.01.2018

Finał Strefy Wałbrzyskiej

IV miejsce

5

Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Ręcznej IGRZYSKA DZIECI

w Jaszkowej Dolnej

I miejsce

( kapitan- Nicolla Kruk, Jarząbek Weronika, Kruk Wiktoria, Olmas Natalia, Rutkowska Oliwia, Scelina Maja, Wenc Łucja, Pawlik Hanna, Koczela Martyna, Michel Nicoll, Michna Marcelina, Sałodowczuk Weronika)

6

Turniej Rzucanki Siatkarskiej

w Lądku Zdrój

SP nr 1 w Lądku Zdrój

GMINA

II miejsce

(Nadia Sarna, Martyna Szokalska, Aleksandra Zajączkowska, Julia Brynda, Julia Sulikowska, Lena Wdowiak, Hanna Jakubowska, Anna Wdowiak, Aleksander Idzi, kapitan- Oskar Zimnik, Kacper Bodziachowski, Jakub Lech, Jan Kisała, Marcin Januszka, Kacper Lech, Mateusz Pokora)

7

Półfinał Strefy Wałbrzyskiej w Minipiłce Ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

w Złotym Stoku

Półfinały Strefy Wałbrzyskiej

8

Finały Strefy Wałbrzyskiej w Minipiłce Ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

w Dzierżoniowie

11.04.2018

Finały Strefy Wałbrzyskiej

III miejsce

( kapitan- Nicolla Kruk, Jarząbek Weronika, Kruk Wiktoria, Olmas Natalia, Rutkowska Oliwia, Scelina Maja, Wenc Łucja, Pawlik Hanna, Koczela Martyna, Michel Nicoll, Michna Marcelina, Sołodowczuk Weronika)

9

Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach  Igrzysk Dzieci oraz  Młodzieży Szkolnej

dziewczynki grupa młodsza

( Julia Sulikowska, Diana Piskorska, Hanna Jakubowska, Lena Wdowiak, Anna Wdowiak, Martyna Szokalska)

dziewczynki grupa starsza

( WencŁucja,Olmas Natalia, Maja Scelina, Oliwia Rutkowska,  Hanna Pawlik, Oliwia Janica)

II miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy:

( Mulski Jakub, Łaptuch Tomasz, Zaborowski Przemysław, Pachowicz Alan, Szczepański Maciej, Dymnicki Michał

Indywidualnie II miejsce Łucja Wenc

Indywidualnie III miejsce Jan Kisała

10

Zawody Lekkoatletyczne w Czwórboju dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach  Igrzysk Dzieci

w Nowej Rudzie

I miejsce

drużynowo dziewczęta (Łucja Wenc, Natalia Olmas, Maja Scelina, Oliwia Rutkowska, Iza Zalewska, Emilia Wadowska)

I miejsce

drużynowochłopcy (Sulikowski Łukasz, Mulski Marcel, Idzi Filip, Zaleski Dawid, Jaworski Rafał, Frątczak Igor, Truszczyński Paweł)

Najlepszy wynik wśród chłopców startujących w zawodach uzyskał Łukasz Sulikowski,

11

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci

7.05.2018

I msc. na 60 m Wenc Łucja

III msc. na 60 m Iza Zalewska

III msc. na 60m Idzi Filip

II msc. Natalia Olmas w rzucie p. palantową

III msc. Oliwia Rutkowska w rzucie p. palantową

II msc. Łukasz Sulikowski w rzucie p. palantową

III msc. Zaleski Dawid w rzucie p. palantową

II msc. Mulski Marcel w skoku w dal

I msc. sztafeta 4x100 chłopców(Igor Frątczak, Paweł Truszczyński, Rafał Jaworski, Marcin Pusz)

I msc. sztafeta szwedzka dziewcząt (Łucja Wenc, Natalia Olmas, Maja Scelina, Emilia Wadowska)

I msc. sztafeta szwedzka chłopców (Mulski Marcel, Sulikowski Łukasz, Filip Idzi, Zaleski Dawid)

12

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W LEKKOATLETYCE

Nowa Ruda

II msc. Tomasz Łaptuch na 100m

I msc.Mulski Jakub na 300m

13

Strefa Wałbrzyska

I miejsce

drużynowo chłopcy (Sulikowski Łukasz, Mulski Marcel, Idzi Filip, Zaleski Dawid, Jaworski Rafał, Frątczak Igor, Truszczyński Paweł)

14

Finał Wojewódzki