Listopad w ''Kuchni'' - Projekt: ''Z przepisów Mojej Babci''

Z przepisów Mojej Babci!
Na pierwszych zajęciach w październiku naszą szkołę odwiedziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowym Waliszowie i poprowadziły zajęcia kulinarne. Zapach pieczonych ciasteczek według tradycyjnego przepisu rozchodził się po całej szkole. Zajęcia były cudowne, uczniowie dużo się nauczyli -SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Kolejne zajęcia-nowe przepisy z notatnika babci, nowe doświadczenia i mnóstwo radości ze wspólnego gotowania i pieczenia. Podczas zajęć nasi młodzi kucharze nauczyli się samodzielnie przygotować domową pizzę z ulubionymi i zdrowymi dodatkami, drożdżowe racuszki z jabłkami i rogaliki z zatapianego w wodzie ciasta wypełnione powidłami różanymi. Muffinki czekoladowe i cytrynowe na bazie majonezu oraz zdrowe ,kolorowe sałatki warzywne -to było coś pysznego! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć !
Data dodania: 2023-11-15 17:36:55
Data edycji: 2023-12-22 08:32:32