UWAGA!!! Ze względu na remont drogi wejście do szkoły od strony Osiedla Szkolnego będzie nieczynne! Prosimy korzystać wejścia głównego!

Klasy 5b i 6b w Krakowie i Wieliczce!

W dniach 20-22 września  uczniowie klas 6b oraz 5b  naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do  Krakowa i Wieliczki.  Program wyjazdów  edukacyjnych rozpoczął  się w zeszłym roku szkolnym.  W roku obecnym kontynuujemy wyjazdy.

Wyjazd został zorganizowany dzięki środkom finansowym pozyskanym przez Gminę Bystrzyca Kłodzka w ramach projektu:

"Wsparcie uczniów szkół podstawowych z gminy Bystrzyca Kłodzka w wychodzeniu z negatywnych skutków pandemii covid 19"

Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu, serdecznie dziękujemy:)

Zapraszamy do pooglądania naszej fotorelacji z wyjazdu oraz zapraszamy na szkolnego facebooka!

Data dodania: 2022-10-11 19:17:06
Data edycji: 2022-10-11 19:25:52