UWAGA!!! Ze względu na remont drogi wejście do szkoły od strony Osiedla Szkolnego będzie nieczynne! Prosimy korzystać wejścia głównego!

Etap powiatowy Ogólnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - I miejsce dla Dawida z 5a!

Etap powiatowy Ogólnego  Turnieju Wiedzy Pożarniczej - I miejsce dla Dawida  z 5a!

W sobotę 13 kwietnia 2024 roku odbył się w Nowej Rudzie etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Uczeń naszej szkoły Dawid Rycyk z klasy 5a zajął pierwsze miejsce i będzie reprezentować Gminę Bystrzyca Kłodzka oraz powiat kłodzki w etapie wojewódzkim. Dawidowi i wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w konkursie powiatowym, gratulujemy ??? i trzymamy mocno kciuki za Dawida w kolejnym etapie wojewódzkim.

Data dodania: 2024-04-15 13:48:06
Data edycji: 2024-04-15 13:51:01