Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

"Umiem pływać"

UMIEM PŁYWAĆ 2018/2019

Program Ministerstwa Sportu i Turystyki - powszechnej nauki pływania - pod nazwą „Umiem pływać” jest propozycją uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Metodycznie zorganizowane i powszechnie dostępne zajęcia „nauki pływania”, stanowią również atrakcyjną propozycję zagospodarowania wolnego czasu uczniów.

W roku szkolnym 2018/2019  kierowany jest on do wszystkich dzieci – uczniów klas I – III szkół podstawowych, bez selekcjonowania na mniej lub bardziej sprawnych czy uzdolnionych ruchowo uczniów. W aktualnej edycji projektu nauką pływania zostało objętych w naszej szkole 30 dzieci z klas III i II. Program realizowany jest w I półroczu tego roku szkolnego i obejmuje 10 zorganizowanych wyjazdów. Zajęcia nauki pływania odbywają się na Krytej Pływalni w Kłodzku. Prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych  instruktorów.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych na basenie, bez względu na poziom umiejętności i sprawności fizycznej. Nauka pływania we wtorkowe popołudnia to dla nich czas spędzony przyjemnie i pożytecznie. Właśnie o to chodziło w tym projekcie!

 

 

 

Data dodania: 2018-10-11 19:36:55
Data edycji: 2018-10-15 09:22:12
Ilość wyświetleń: 310

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook