mLegitymacja już dostępna w naszej Dwójce!!!

mLegitymacja  już dostępna w  naszej Dwójce!!!

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten mDokument możesz aktywować tylko wtedy, gdy Twoja szkoła ma podpisane odpowiednie porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

wniosek do pobrania w zakładce uczeń/ważne informacje/mLegitymacja - Wniosek

Wraz z wnioskiem prosimy przynieść zdjęcie w celu zeskanowania go i legitymację w wersji papierowej!!!

Wiecej informacji na stronie:  https://www.gov.pl/web/mobywatel/mlegitymacja-szkolna

Data dodania: 2019-10-30 19:56:35
Data edycji: 2019-11-07 19:02:25