Jak nie czytam jak czytam

7 czerwca 2019 r., o godzinie 10.00, uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Bystrzycy Kłodzkiej włączyli się w ogólnopolską akcję czytelniczą „Jak nie czytam, jak czytam”.

Celem akcji było pobicie rekordu czytania książek w jednym momencie, ustanowionym 1 czerwca 2017 r. i wynoszącym 459 409 osób.

W tegorocznej edycji, już czwartej, wzięły udział 274 osoby, w tym 256 uczniów naszej szkoły, pozostali to nauczyciele, dyrekcja, rodzice.

Akcja wzbudziła duże zainteresowanie, szczególnie wśród uczniów klas pierwszych, dla których nowością było czytanie w jednym momencie tak licznej grupy dzieci i to na dworze, przed szkołą.

Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, czy w tym roku uda się pobić rekord w czytaniu, ale mamy nadzieję, że tak!!!

Data dodania: 2019-06-07 10:25:03
Data edycji: 2019-06-10 08:30:05