Turniej Minikoszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych powiatu kłodzkiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Nasza reprezentacja dziewcząt klas V-VI biorąca udział w  finałowym turnieju Minikoszykówki Dziewcząt Szkół Podstawowych o mistrzostwo powiatu kłodzkiego zajęła III miejsce. Na zawodach pojawiły się cztery najlepsze drużyny z powiatu kłodzkiego po eliminacjach rejonowych. W pierwszym meczu załoga SP nr. 2 zmierzyła się z zespołem z Nowej Rudy uznając ich wyższość po wielu niecelnych rzutach naszego teamu. Natomiast w meczu o III miejsce nie daliśmy żadnych szans drużynie w Wojborza, z  którą zasłużenie zwyciężyliśmy. Tak jak w zeszłym roku kończymy rywalizacje na pudle i jesteśmy z tego bardzo dumni, ponieważ dziewczęta zostawiają na parkiecie kawał dobrej roboty,  co świetnie prognozuje na rozgrywki w kolejnych latach.
Wielki szacun dla Was dziewczyny za postawę oraz powodzenia w zmaganiach w kolejnych dyscyplinach.

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!