Z ministerialną wizytą w naszej szkole:)

Z ministerialną  wizytą w naszej szkole:)

5 października,  w murach naszej szkoły mieliśmy niecodziennych gości. Z wizytą przybyli do nas minister edukacji narodowej Anna Zalewska, minister sportu i turystyki Witold Bańka, wicewojewoda dolnośląski  Kamil Zieliński oraz  burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej Renata Surma.  Goście spotkali się przedstawicielami grona pedagogicznego i uczniami.  W sali gimnastycznej uczestniczyli w zajęciach SKS - u, które prowadził z grupą dziewcząt nauczyciel wuefu  Łukasz Czapnik.

Wizyta szanownych gości była wprawdzie bardzo krótka, ale mamy nadzieję, że będzie dla nas owocna i doczekamy się wreszcie remontu sali gimnastycznej, która służy nie tylko uczniom SP nr 2, ale także całej społeczności lokalnej naszego miasta.

Data dodania: 2018-11-07 13:44:56
Data edycji: 2018-11-07 14:05:16